Lyme hastalığıyla uğraşırken takımın ilk yedi maçından altısını kaçırdıktan sonra 20.

Lyme hastalığıyla uğraşırken takımın ilk yedi maçından altısını kaçırdıktan sonra 20.

McInerney Çarşamba gecesi oyun içi koçluğun çoğunu halletmeye devam etti, Gibbons girdi ve cesaret önerdi ve notlar aldı."Holy Cross kıdemli gardiyan Alex Smith, onu geri almak çok güzeldi, dedi. "Harikaydı. Adım adım ilerliyoruz ve sorunsuz bir şekilde geri dönüyor."Gibbons Perşembe günkü antrenmanı yapacak ve Cumartesi günkü Lehigh maçında normal koçluk rolüne dönecek. Gibbons, takımdan uzakta geçirdiği süre boyunca tüm Holy Cross oyunlarını çevrimiçi olarak izledi.Geçen hafta, Holy Cross iki başlangıç ​​kaybetti – kıdemli gardiyan Brisje Malone ve küçük pivot Emily Parker – ve Haçlılar Ordu karşısında onları kaçırdı. Kutsal Haç, girişimlerinin sadece yüzde 35′ini gerçekleştirerek yerden mücadele etti."Gibbons, belki Ordu’yu yenmenin yolu onları aşağı yukarı oynatmaktır, ki bu derinliğe sahip olsaydık, iki bedenimiz daha olsaydı yapabilirdik, dedi Gibbons. "Onları yarı sahada oynamak zor çünkü çok disiplinliler.

Umarım bir dahaki sefere onları oynadığımızda tüm vücudumuz var, ama onlara itibar etmelisin."Gibbons, 533-315 kariyer rekoruyla Holy Cross kadın basketbol programı tarihinde en çok galibiyete sahip oldu. Haçlıları 11 NCAA Turnuvası görünümüne götürdü.Cooper’ın ilk olarak New York Eyalet Yüksek Mahkemesi’nde açılan davası, Kasım ayında ABD’nin New York Güney Bölgesi Bölge Mahkemesine kaldırıldı ve hala beklemede."Gibbons Salı günü yaptığı açıklamada, tamamen haklı çıkacağıma dair kendimi güvende hissetsem de Kolej ve bana karşı açılan davadaki iddialar hakkında yorum yapamayacağımı söyledi.

27 Ocak 2013 Graam Hays ESPN.com CloseGraham Hays, softbol ve futbol dahil olmak üzere espnW için kolej sporlarını işliyor. Hays, 1999′da ESPN ile başladı. Twitter’da takip edin Büyük sayılar, Skylar Diggins ile denklemin bir parçasıdır. Bu yüzden de büyük bir kişiliktir.

Ama sonunda, yıldızlar her şey kadar büyük oyunlarla ölçülür. Bu bakımdan, Tennessee veya Connecticut’ın hala hak kazandığını söylemek güvenli. 2,000 kariyer puanını geçtikten sonra Notre Dame’ın tüm zamanların önde gelen golcüleri arasında şu anda dördüncü olan ve Cumartesi günü Providence’a karşı büyük bir ilk yarı ile Diggins, bu sayıların yüzde 12,3′ünü belirli iki kişiye karşı attı. Fighting Irish ile üç artı sezonda karşılaştığı 60′tan fazla takım arasından hangi iki zayıf noktayı toplamının bu kadar önemli bir kısmı için seçti: Tennessee ve Connecticut ve bu şekilde bir mirası şekillendiriyorsunuz. Geno Auriemma, Connecticut’ı 1989′da NCAA turnuvasına ilk götürdüğünde ve Roma’yı Tennessee’nin Yunanistanına inşa etmeye başladığında saati başlatıyoruz, herhangi bir oyuncu sporun iki imparatorluğuna karşı Diggins’ten daha fazla zafer kazandı mı? Bu sezonun başlarında Connecticut’a karşı beşinci galibiyetiyle, kariyerinde Huskies ve Lady Vols’a karşı yedi galibiyet aldı. Kesinlikle bunun en çok olduğunu söylemek zor, ancak rekor kitaplarını seçmek için harcanan birkaç saatten sonra, Diggins Pazartesi günü Tennessee’ye karşı sekiz maça çıksa bile, yedi maç yapabilecek kimse yok gibi görünmüyor (ESPN2 ve ESPN izle, 19:00

Villanova’daki bir üst sınıf, Auriemma’nın ilk dört yarışında Connecticut’ı sekiz kez yendi ve St. John’s ve Providence benzer başarıya ulaştı. Aynı şekilde, Tennessee Tech, 1970′lerin ortasında dört yılda Tennessee’yi sekiz kez yendi (ve Lord Grantham’a gitmek istiyorsanız, Maryville, Birinci Dünya Savaşı’ndan on yıl önce Knoxville okuluna karşı iyi bir performans sergiledi).

Ama şimdi bildiğimiz programlardan bahsediyorsak, Diggins’e yakın sadece bir avuç sonuç var. Rutgers’ın Essence Carson ve Matee Ajavon, Connecticut ve Tennessee’ye karşı altı galibiyet aldı. Duke’tan Lindsey Harding ve Alison Bales, North Carolina’dan Ivory Latta ve Erlana Larkins ve Miami’den Vicki Plowden onları beş kez yenen oyuncular arasındaydı, ancak yedi kez değil. Diggins’in bunlara karşı ilk galibiyetini alamadığını düşünürsek daha da dikkat çekici bir durum. ikinci sınıf öğrencisi iken NCAA turnuvasının Elit Sekiz turuna kadar okullar. Hat üzerinde Indianapolis’e yaptığı bir yolculukla, Notre Dame’ı Tennessee’yi geçmek için 3 sayı çizgisinden 8′e 4′ü de dahil olmak üzere 17 atıştan dokuzunu vurdu. Connecticut’a karşı bir galibiyet Final Four’u Diggins’ten 28 sayı geride takip etti ve Notre Dame, aynı NCAA turnuvasında her iki okulu da yenen ilk takım oldu.

Geçen sezon her iki okulu da arka arkaya geçen ikinci takım oldular. Ve Pazartesi gecesi Knoxville’de bir galibiyet, Fighting Irish’i arka arkaya üç sezonda başaran ilk kişi olacaktı. Konferans oyunlarında 3 sayı çizgisinden yüzde 44,4? Kazan ya da kaybet, iyi geceler ya da zor geceler, bu ona göre bir sahne."Notre Dame koçu Muffet McGraw, bu sezonun başlarında yaptığı açıklamada, onu baskı durumlarından hiç utangaç görmemiştim. "Ne tür bir oyun oynarsa oynasın, skoru ne olursa olsun topun elinde olmasını istiyor. Son atışı yapmak istiyor. O tek olmak istiyor. Neredeyse baskıyı memnuniyetle karşılıyor.

Kendine daha fazla katar mı bilmiyorum ama bununla büyüyor. Bence beklenti en yüksek olduğunda en iyi oynar."Beklentiler hiçbir zaman Tennessee veya Connecticut’ın sahanın diğer tarafında olduğu zamandan daha yüksek olamaz. Delaware’i Savunmak Elena Delle Donne’in bir basketbol sahasında yapmayı başardığı 3 harcamaya değer şeyler var mı? New Jersey Turnpike’ta saatlerce şahsen şahitlik etmek için, ki bu, Amerika’daki en az zevkli asfaltta hiç zaman geçirdiyseniz, bir şey söylüyor. 1,8 metrelik Delle Donne’nin topu yukarı çıkarmasını izlemek. baskıya karşı mahkemeye çıkın, kollektif bir dripling yapan rastgele bir dripling yapın "ooooh" Bob Carpenter Center’daki kapasiteye yakın kalabalığın takdirini kazandıktan sonra pas atıp topu tekrar şeritte alan, iki savunmacının arasından geçen ve tek elle şamandıra vuran bir direk oyuncusuna dönüşün.yaş sınırı olmayan bahis siteleri Jaquetta May ve Delaware izin verir. sadece 48,5 puan ve düşmanları bir oyunda 16 top kaybına zorlar. Evan Habeeb / USA TODAY Sports 130127 Ya da Delle Donne şanssız rakibinin inkar etmek için çok geç kaldığını 3 sayılık bir sayı atmadan önce savunmacının yüzünde iğrenç bir keder görüntüsü kadar basit bir şey. Bu sahneler Perşembe günkü UNCW galibiyetinden geldi. Pazar günü uzaktan izleyen Delle Donne, Colonial Athletic Association’da kalan yenilmemiş takımların karşılaşmasında Drexel’e karşı yine yolundaydı. Oyun boyunca birden fazla defans oyuncusu tarafından toplanmışken, 65-56 galibiyette liderliği sekiz puana çıkarmak için oynaması gereken bir dakikadan biraz daha uzun süren üç sayılık oyun da dahil olmak üzere yüzde 50 şutta 24 sayı atmanın bir yolunu buldu .Delle Donne bu günlerde Maryland’e Aralık ayında geri dönen oyuncudan gece gündüz.

Lyme hastalığıyla uğraşırken takımın ilk yedi maçından altısını kaçırdıktan sonra 20. O zamanlar arka arkaya günlerde pratik yapmak için mücadele ederken, şimdi pratikten sonra ekstra bireysel eğitim arayacak kadar iyi hissediyor. İstatistiklerden – son üç maçında yüzde 64 şut atışı – ya da sadece hamlesini bir amaçla izleyebilirsiniz."Takım arkadaşı Lauren Carra, UNCW’ye karşı kazandığı galibiyetten sonra, onu tekrar sağlıklı görmek harika, iyi hissettiğini görmek harika, dedi. "Onu böyle gördüğünde ve şutları devirdiğinde, ondan hissedebilirsin. Bu noktada, şu anda bu zarları atıyorsa, özellikle de James Madison, Drexel’e vurup Mart’a giderken konferans oyununa girmesi harika bir zaman."Ancak Delle Donne’nin sanatı, NCAA turnuvasının ilk iki turu için Newark, Del.’ye yapılacak bir gezi, Mart ayında bazı takımlar için en büyük tuzak olacak. Yardım gelip hücumda devam edecek – Kayla Miller, Drexel’e karşı üç sayılık atış ve yedi asist sağladı.

Herkes savunmada kendi rolünü oynuyor.Drexel Pazar günkü maçta, UNCW’nin 39 sayı atıp yüzde 36 şut atmasından üç gün sonra 56 sayı attı ve şutlarının sadece yüzde 34′ünü vurdu. Bir sezon önce saha gol savunması ve gol savunmasında ilk 30′un kenarlarında bulunan Delaware, geçen hafta sahada ikinci, gol savunmasında ise sekizinci sırada başladı. Geçen sezon iyi bir savunma takımıydı, ancak oyunun en durdurulamaz hücum oyuncusunda bir asının olduğunu bilen bir takımdı. Aslen aynı karakter kadrosu için, Jaquetta’da çok yönlü bir defans oyuncusu için daha büyük bir rolle güçlendirildi. Mayıs, ilk 30 ile ilk beş arasındaki fark, bu sezon Delle Donne olmadan oynadıkları oyunlar olabilir."Özellikle o zaman, Elena dışarıdayken savunmamızın bizim için oyun kazanacağını biliyorduk, dedi Carra.

Hemen saldırmak için gidebileceğimiz o kişi yoktu, bu yüzden kemerimizi bağlamamız gerekiyordu. Her maçta, savunmamızın maç kazanacağını bilmemiz gerekiyordu."Haftanın takımıIeasia Walker, Güney Carolina için maç başına ortalama 2,7 top çalma ile 47,3 sayıya izin veriyor. AP Fotoğrafı / Mary Ann Chastain Güney Carolina: Savunma yapmayı bilen takımlardan bahsetmişken, Dawn Staley ve Güney Carolina’ya gidelim. Gamecocks, iki maçta toplam 98 sayı attı ve yine de sezonun en iyi haftasını geçirerek 1 numara oldu.

Perşembe günü 5 Kentucky 55-49 ve sonra geri dönüp Pazar günü Arkansas’ta hafife alınmaması gereken bir yol oyunu kazandı. A’dia Mathies’i Perşembe günkü oyunundan tamamen çıkaran savunma çabası bir tasarım şaheseriydi. Staley ve Sancheon White ve diğerleri tarafından infaz. Son iki sezonda, 56 maçlık bir aralıkta, Güney Carolina bir rakibin sadece yedi kez 60 sayıdan fazla gol atmasına izin verdi. Jadeveon Clowney’den özür dilerim, bu Columbia’daki en sert savunma. Bu takım serbest atışlara yüzde 54′ten daha iyi bir vuruş yapabilseydi, yakın oyunlar üreten bir tarzla ilgili bir tür sorun olabilir (Stanford’a karşı beş kaçırdılar ve dört sayı kaybettiler ve Gürcistan’a karşı sekiz sayı kaçırdılar ve iki sayı kaybetti) Mart ayında nelerin mümkün olabileceğini kim bilebilir? Aynı zamanda Central Michigan’daki Crystal Bradford’u da canlandırdı: Açıkçası Orta Michigan hakkında beş kez yazıp yazmadığımı hatırlayamıyorum çünkü hemen hemen her hafta onlar hakkında yazmayı düşünüyorum.

Chippewas, Texas, Toledo, Saint Joseph’s ve South Dakota Eyaletlerini yenen ve evinde Notre Dame’i ve Florida’yı yolda iterek ulusal radarın altında büyüleyici bir takımdır. Şimdi, bu hafta Ohio ve Akron’dan geçtikten sonra MAC’da birinciliğe sahipler. Bradford, Bobcats’la oynanan bir maçta 10 sayı, 14 ribaund ve 5 asist yaptı, ancak ikinci sınıf öğrencisi Akron için elinden geleni yaptı ve 31 sayı, sekiz ribaunt, dört asist, dört blok ve üç top çalma ile bitirdi.

Sezon için, 19 maçın sadece 11′inde başlamasına rağmen 15,4 sayı, 9,6 ribaund, 3,5 asist, 2,1 blok ve 1,8 top çalma ortalamalarına sahip.Hollie Mershon, Drexel’i Pazar günü Delaware’i geçemedi, ancak çaba eksikliği değildi. . Son sınıf, Pazar günkü maçını kaba sayılarla ancak 17 sayı, yedi asist ve altı ribauntla tamamladı. Bu, hafta başında Northeastern’de 33 sayı, sekiz asist ve yedi ribaunttan sonra geldi. Kamile Nacickaite ve Gabriela Marginean’ın izinden giderek, daha kolay hecelenmesi daha kolay olsa da, Drexel için bir beygirdir. Kariyerine Duke’da başlayan San Diego Eyaleti kıdemli Chelsea Hopkins’in bu sezon üç tane triple-double’ı var.

 Crystal Logiudice / ABD BUGÜN Spor Her şey ama otobüse binSan Diego, In-N-Out’tan kendinize double-double yapmak için iyi bir yer, ancak Chelsea Hopkins bu sezon West Coast burger zincirini bir daha iyi yapıyor. Durham’da geçen iki yılın ardından Duke’tan transfer olan San Diego Eyaleti, Çarşamba günü Nevada karşısında 25 sayı, 10 asist ve 10 ribaund ile sezonun üçüncü triple-double’ını kaydetti. Sadece iki oyuncu, Stanford’dan Nicole Powell (beş) ve Rutgers’ın Tasha Pointer (dört) aynı sezonda üçten fazla triple-double yaptı (her ne sebeple olursa olsun, bu sezondan önce bir oyuncunun üç veya daha fazla üçlü yaptığı 10 örnekten) Son dört sezonda beş meydana geldi) .Hopkins, Ahşap Ödül’ün son sezon ortası ilk 20′sinde yer almadı, bu da maç başına 13.6 sayı, 7.5 ribaund ve 7.4 asist ortalamaları olan bir oyuncu için utanç verici. orta ana saflarda konferans hesaplaşmalarıyla dolu bir hafta sonu.

Delaware, CAA’da kontrolü ele geçirmek için Drexel’e karşı galibiyetini elde etti, ancak bu takımlar aynı zamanda en önemli maçları da yaptı.American: The Eagles, Patriot League’de her iki takımdan da ayrılmak için Cumartesi günü Army 43-42′yi mağlup etti. Ligde 4-1 ve Bucknell ve Navy ile berabere kaldı.Chattanooga: Lady Mocs, Samford ve Appalachian State’i geride bırakarak, aralarında sadece üç konferans kaybıyla giren takımları geride bırakarak herhangi bir takım kadar iyi bir hafta geçirdi. Chattanooga şu anda Güney Konferansı’nda 9-1 ve birinci sırada yalnız. Kayla Christopher, Ashlen Dewart ve Taylor Hall bu hafta her iki maçta da çift haneli sayılar elde etti ve Christopher sadece bir top kaybına karşı 10 asist ekledi.Florida Gulf Coast: Konferansta yenilmezler arasında bir maçtı ama yakın değildi.

Florida Gulf Coast, Atlantic Sun’da Stetson’ı 74-55 yenerek 9-0′a yükseldi. Bu, Eagles için LSU’ya karşı galibiyetle başlayan bir seride arka arkaya 10. galibiyet ve dokuz konferans galibiyetinin tümü en az 10 puanla geldi. Orta Tennessee: Murfreesboro’da dokuz konferans galibiyetinin ardından her şey tekrar doğru görünüyor. kürek çekmek. Kortni Jones’tan 28 sayı, Icelyn Elie’den 22 puan ve Ebony Rowe’dan bir double-double ile Blue Raiders, Pazar günü Batı Kentucky’yi 79-57 ile Güneş Kuşağı’nda 10-1′e yükseldi. Hilltoppers (8-3), Arkansas State ile ikinci en iyi konferans rekoru için berabere kaldı Önümüzdeki haftasonundan önce Howard at Hampton (Pazartesi): Hampton, MEAC’de tek mağlubiyetli üç takımdan birine karşı mükemmel kalmaya çalışıyor (diğer ikisi, Florida A&M ve Delaware Eyaleti, Pazartesi gecesi de oynuyor). Ve buradayken, Howard’dan Saadia Doyle’un en az 2.000 kariyer puanı ve 1.000 kariyer ribaunduyla üçüncü aktif oyuncu olduğunu ve Brittney Griner ve Central Arkansas’tan Megan Herbert’e katılarak buradayken okuyucu Brian Johnson’a teşekkür ederiz. (Çarşamba): Jayhawks sezon sonrası belaya mı sürükleniyor?

Onlar Charlie Creme’nin en son Bracketology’sinde 10. sıradaydı ve bu Cumartesi günü Oklahoma State’e karşı evinde kaybetmeden önceydi. Iowa State’e karşı oynadığı bu maçın ardından Kansas, Baylor, Iowa State ve Oklahoma gezileri de dahil olmak üzere son 10 normal sezon maçından altısını yolda bitiriyor. Angel Goodrich ve Carolyn Davis olmadan bir NCAA turnuvası hayal etmek zor ve bu gerçeklikten çok uzaktayız, ancak burada Kansas’ta bir mağlubiyetle daha yakın olacağız. Duke at Miami (Perşembe): Zor olacak Bir inbounds pass’ta geç bir cirodan sonra Pazar günü Kuzey Carolina’ya karşı buzzerde kaybeden Miami için hafta.

Morgan Stroman’ın müthiş oyununu karışımın dışında tutan Miami, aksi takdirde yüzde 20′lik bir atış yaptı ve 27 top kaybı yaptı (adil olmak gerekirse, Stroman ikincisinde rol oynadı).